Gossip

NUK KANË FUND PROVOKIMET/ Wanda Nara “macja e zezë” tërbon fansat në Instagram (FOTO)

Nuk kanë të përfunduar provokimet e bashkëshortes dhe njëkohësisht menaxheres së Mauro Ikardit, Vanda Nara.

vANDA

Në postimin e fundit të bërë në “Instagram”, Vanda është shfaqur e veshur me çizme lëkure të gjata dhe me një badi trasgresive, e gjitha kjo me ngjyrat bardhezi dhe me një mbishkrim “macja e zezë”. Shuma pak njerëz mund të dinë mesazhin e fshehur të këtij postimi.

vANDA4vANDA3vANDA2

Related posts

Andrea Petagna/ Ish-lojtari i Milanit shfaqet i lumtur në krah të Michelly Sander!

Sadik.Autor

MODELJA SEKSI/ Për Erjona Sulejmanin vjeshta është shumë nxehtë (FOTO)

Isa.Autor

FEMRAT SEXY TË FUTBOLLISTËVE/ Partnerja e Lautaros në gjurmët e Wanda Naras (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment