Futboll La Liga Sport

PAS DËSHTIMIT/ Tifozët futen në shtëpinë e Valverdes, i lënë këtë shënim

Eliminimi nga Liverpooli nuk përtypet lehtë nga tifozët e Barcelonës dhe për këtë fajësojnë më tepër trajnerin Ernesto Valverde.

Sipas “RAC 1”, gjatë natës së mbrëmshme dikush ka hyrë në shtëpinë e trajnerit të Barcelonës.

Ende nuk dihet se nëse kanë vjedhur diçka, por ata i kanë lënë një shënim atij.

“Është se si është”, kështu kishin shkruar në shënim fansat e zemëruar.

Këto fjalë i kishte thënë trajneri i Barcelonës pas humbjes turpëruese ndaj Liverpoolit. Nga raportimet e mediave spanjolle, Ernesto nuk do të marrë asnjë veprim ligjor.

Related posts

Finalja e Europa League, Simeone merr përgjigjen nga CAS

Sadik.Autor

Lamtumira më e vetmuar e historisë

Sadik.Autor

BËRI SHAKA ME SHOKUN E SKUADRËS NË RRJETET SOCIALE/ Federata angleze jep dënim shembullor për Silvan (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment