Futboll Gossip

PAS RIKUPERIMIT NGA DËMTIMI/ Mesfushori “BRAKTIS” Seria A, publikon këngën e tij të dytë (VIDEO)

Kreativiteti i tij nuk është vetëm në fushën e lojës, por dhe në art. Bëhet fjalë për mesfushorin e Cagliarit, Lucas Castro, i cili pas rikuperimit nga dëmtimi ka publikuar këngën e tij më të re.

“Qué Voy a Hacer” (Çfarë do të bëj unë?) titullohet kënga e tij më e re, me Castro që përpos talentit të tij në muzikë ka treguar edhe aftësitë në kitarë. Një këngë mjaft ritmike, e cila pritet të bëj namin në klabet e natës.

Ish-futbollisti i Catania dhe Racing Club erdhi te Cagliari nga radhët e Chievos, por një dëmtim në gju në nëntorin e shkuar nuk e lejoi që të shtojë minutat në këmbë. Dëmtim që duket se e ka frymëzuar 30 vjeçarin, i cili publikon këngën e tij të dytë, pas “Sole D’Estate” në verën e vitit 2018.

Related posts

Fernando Santos/ Në futboll vlen fitorja, por loja jonë duhet të korrigjohet

Isa.Autor

Real Madrid i vjen rrotull/ PSG-ja kërkon të “blindojë” Neymarin me një ofertë faranoike

Isa.Autor

Pogba: Nuk jam mësuar me stolin, pyesni trajnerin pse luaj kaq pak

Sadik.Autor

Leave a Comment