Futboll Seria A Sport

ROMA-JUVENTUS/ Shënon Ronaldo por ndërhyn VAR-i dhe merr këtë vendim… (VIDEO)

Cristiano Ronaldo kaloi në avantazh Juventusin përballë Romës.

Portugezi shënoi i vetëm përballë portierit të skuadrës kryeqytetase por më pas ndërhyri VAR-i për të anuluar golin për pozicion jashtë loje.

Në “Olimpico” po luhet minuta e 70’ dhe rezultatit vijon të qëndrojë në barazim pa gola.

Related posts

TIFOZËT NË FESTË/ Suso: MILANI rikthehet madhështor me HIGUAIN, do fitojmë…

Isa.Autor

LIVE/ LIGA E KOMBEVE: Maqedonia me 6 shqiptarë në fushë, Holanda dhe Gjermania duan maksimumin

Isa.Autor

Higuain shënon golin e tretë ndaj Interit, ndeshja është 3-2 për “bardhezinjët”

Sadik.Autor

Leave a Comment