Futboll Sport

TMERROHET FAMILJA E SPANJOLLIT/ Hajdutë të armatosur futen në shtëpinë e Alvaro Moratës

Disa grabitës kanë hyrë të premten në mbrëmje në shtëpinë e Alvaro Moratës, kur 26-vjeçari ishte në Ishujt Faroe me Spanjën, në kuadër të kualifikueseve për EURO 2020. Sipas mediave spanjolle, grabitësit ishin të armatosur.

Gruaja italiane e Moratas, Alice Kampelo, dhe djemtë e tyre binjak Alesandro dhe Leonardo, thuhet se kanë qenë brenda së bashku me një dado, por asnjë nuk është dëmtuar.

Incidenti i tmerrshëm e ka bërë familjen të ndihet e frikësuar dhe e tronditur.

Grabitësit mendohet të kenë marrë vetëm bizhuteri dhe një sasi të vogël parash.

Policia vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e grabitësve.

Related posts

PAUL POGBA DHE NEYMAR OBJEKTIVAT E REAL/ Flet trajneri Zizu: Jemi duke menduar vetëm për…

Delo.autor

MBYLLEN VOTIMET/ Topi i Artë përçan elitën e futbollit: E meriton Ronaldo, jo Moric!

Isa.Autor

Kostas Manolas qetëson Romën/ Mbrojtësi grek shprehet i lumtur në…

Sadik.Autor

Leave a Comment