Champions League Futboll Sport

SFIDA ME BARCELONËN NË CHAMPIONS/ Xherdan Shaqiri me urim special për “Ramazan” (FOTO)

Xherdan Shaqiri ka uruar ndjekësit e tij në rrjetet sociale për fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ylli i Liverpoolit ka publikuar një foto me mbishkrimin “Urime Ramazani”.

Shaqiri ka një mundësi për të treguar vetën në ndeshjen e fundit të Premierligës dhe gjysmëfinalen e kthimit të Champions Leagues kundër Barcelonës.

Dëmtimi i Mohamed Salah i jep mundësi shqiptarit të luajë dy ndeshjet më të rëndësishme në fund të sezonit.

Related posts

LIVE/ Kalon 1 orë lojë, fillon goleada në Kategorinë e Parë, Beslidhja humb penallti

Isa.Autor

BUTRAGUENO MBYLL ÇËSHTJEN “MODRIÇ”: Nuk ikën nga Real Madrid

Sadik.Autor

RRËFEN PËR SAKRIFICAT QË BËN NJË LOJTAR/ Di Maria disa fjalë futbollit: Njerëzit ata nuk e dinë tensionin…

Delo.autor

Leave a Comment