Futboll Seria A Sport

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA/ Interi bën gati 80 milionë euro për yllin e Serie A…

Interi duket se ka piketuar Federico Chiesën si njeriun rreth të cilit do të ndërtojë projektin e skuadrës për vitet e ardhshme dhe Marotta e Ausilio kanë nisur punën për të transferuar futbollistin në Milano.

Drejtuesit e Fiorentinës kërkojnë rreth 80 milionë euro për talentin 22-vjeçar, ndërsa në garë për shërbimet e tij, përveç Interit, janë edhe Juventusi, Milani, Liverpooli dhe Paris Saint Germain.

Megjithatë zikaltrit po përgatisin një ofertë mjaft interesante për Fiorentinën, pasi duan të mbyllin sa më shpejt marrëveshjen për transferimin e Chiesës në Milano.

Related posts

PASI ELEMINOI NGA KUPA/ Luftëtari mposht “Demat” në Superiore

Delo.autor

TMERROHET FAMILJA E THIAGO SILVAS/ Dy grabitës i bëjnë pritë makinës. Ja çfarë i morën

Delo.autor

RAKITIC, HERRERA DHE POGBA/ Ja skenarët e “Djajve të Kuq” të merkatos verore për mesfushorët

Delo.autor

Leave a Comment