Futboll La Liga Sport

“TRAUMA” NGA ELIMINIMI NË CHAMPIONS/ Valverde tregon se në ç’gjendje ndodhet “Pleshti”

Ernesto Valverde ka konfirmuar se eliminimi i Barcelonës nga Liga e Kampionëve ka lënë një shije të keqe te Lionel Messi.

Trajneri i Barcelonës e ka pranuar se disfata 4-0 e skuadrës së tij ndaj Liverpoolit ka ndikuar keq te katalanasit.

Ne kemi finalen e Copa del Rey në mendje tani. Messi është i tronditur, por është duke bërë përpjekje për të kapërcyer shijen e keqe që na la Liverpooli. Të gjithë kishim shpresa të mëdha që të jemi në finalen e Ligës së Kampionëve, por tani duhet të ecim përpara”, deklaroi Valverde.

Related posts

PRANË SHKARKIMIT/ Katastrofë në “Old Trafford”, tifozët kundër Mourinhos (VIDEO)

Isa.Autor

PËRBALLJE DRAMATIKE/ “Ballshiotët” dhe Vllazina ndajnë pikët

Delo.autor

BARÇA PËSOI GOL/ Shikoni çfarë veprimi bën Messi me shokët e skuadrës

Delo.autor

Leave a Comment