Futboll Gossip

“U GODIT ME NJË GUR NJË GUR HOKEJI NË GJOKS”/ Ish-pornostarja publikon pamjet e operacionit, doktori: Implanti të… (FOTO+VIDEO)

Ish-pornostarja Mia Khalifa, ka ndarë pamjet e operacionit për riparimin e implantit të gjoksit, i cili u prish nga një gur që përdoret për të luajtur hokej .

Incidenti ndodhi vitin e kaluar, kur Khalifa mori pjesë në finalet e Konferencës Lindore të NHL-së. Guri i hokejit fluturoi mbi xhamin rrethues dhe u përplas në gjoksin e saj të majtë duke i dëmtuar implantin.

“Thjesht e kapa gjoksin dhe nuk e lëshoja se më vërshonte gjaku kudo “, tha Khalifa pasi u godit nga guri që “fluturoi” me shpejtësi rreth 80 km / h.

Doktori që i bëri ndërhyrjen, tha për kamerën e ish-pornostares se implanti i kishte shpërtuar jetën duke marrë parasysh faktin se me çfarë shpejtësie të rrezikshme po udhëtonte guri.

Tashmë pas disa muajsh rikuperim, ish-pornostarja është rikthyer në top formë dhe vijon jetën me implantin e saj të ri.

Related posts

PANIK TEK PORTA E STRAKOSHËS/ Gjimshiti gjuan por shikoni ku ndalet topi (VIDEO)

Delo.autor

COVID-19/ 16 pozitivë me koronavirus dhe të ngujuar, lojtari i ekipit spanjoll përfundon në spital (VIDEO)

Delo.autor

MERR FUND DILEMA/ Ramos zgjedh trajnerin e ri të Realit, ja propozimi që i bën Perezit

Isa.Autor

Leave a Comment