Futboll Kombëtarja Sport

VAZHDON TË SHKËLQEJË NË BUNDESLIGA/ Milot Rashica dhuron asist në golin e skuadrës së tij

Milot Rashica vazhdon të jetë deçiziv për skuadrën e tij të Verder Bremenit, pasi ka dhuruar asist në golin e parë të skuadrës së tij ndaj Hofenhemit.

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, ka krosuar në zonë dhe me kokë Egestein, ka  çuar topin në rrjetë.

Ky ishte asisti i gjashtë për Rashicën në të gjithë sezonin. Madje ai ka gjetur dhe rrjetën 11 herë në 28 sfida të luajtuara me Verderin në të gjitha kompeticionet.

Related posts

Pas Mbappe edhe Neymar merr vendimin PËRFUNDIMTAR për të ardhmen

Isa.Autor

LIVE/ Kukësi-Partizani: Zhbllokohet super sfida, Mala kalon në avantazh të kuqtë (VIDEO)

Isa.Autor

Arritja e Igli Tares nuk ka kufi, vlerësohet më i miri edhe nga ‘SportItalia’

Q.Autor

Leave a Comment