Gossip

200 MIJË EURO NË JAVË ÇMIMI I QERASË/ Ky është jahti ku po kalon pushimet CR7 dhe Georgina (FOTO)

Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona. Po i referohemi jahtit ku po kalon pushimet Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, në brigjet e Montecarlos. Por sa është çmimi i qirasë për këtë jaht? Jo, pak por 200 mijë euro në javë! Për CR7, gjithsesi, mbetet një shifër “qesharake”.

Related posts

Të dashurat qëndrojnë pranë pilotëve në F1, ka nga ata që kanë 3 në sezon (FOTO)

Sadik.Autor

Një sirenë deti si Antonella Fiordelisi

Sadik.Autor

VENDOS NEYMAR NË VESHTIRËSI/ Tifozja SEKSI e Milanit i kërkon… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment