Gossip

200 MIJË EURO NË JAVË ÇMIMI I QERASË/ Ky është jahti ku po kalon pushimet CR7 dhe Georgina (FOTO)

Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona. Po i referohemi jahtit ku po kalon pushimet Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, në brigjet e Montecarlos. Por sa është çmimi i qirasë për këtë jaht? Jo, pak por 200 mijë euro në javë! Për CR7, gjithsesi, mbetet një shifër “qesharake”.

Related posts

Garë edhe jashtë fushe, partneret e futbollistëve “rivale” në tribuna (FOTO)

Sadik.Autor

YLLI I PSG HARRON BRUNËN/ Neymar shoqërohet me një tjetër bukuroshe (FOTO)

Delo.autor

Modelja që luan futboll akuzon Sampaolin: Me Ikardin në fushë, do të fitonim

Sadik.Autor

Leave a Comment