Futboll Sport

TRONDITËSE NGA MEKSIKA/ Përplasi për vdekje një çift të sapomartuar, shkak i tragjedisë bëhet… (VIDEO)

Sulmuesi meksikan i skuadrës së dytë të Sevijës, është bërë shkak i një aksidenti fatal, që i ka marrë jetën një çifti të sapomartuar.

20-vjeçari, Zhoao Malek, mëngjesin e të dielës, po i jepte makinës në gjendje të dehur me një shpejtësi të madhe. Ai ka përpalasur nga pas makinën e çiftit të sapomartuar, duke i lënë të vdekur në vend.

Siç raportojnë mediat në Meksikë, çifti ishte duke u bërë gati për muaji mjalti, pasi vetëm një natë para ishin martuar.

Një faktkeqësi e madhe kjo, që si në shumicën e rasteve vjen nga alkooli dhe shpejtësi e lartë.

Related posts

Mourinho planifikon të ardhmen, 35 milionë stërlina për mbrojtësin e Atletico

Sadik.Autor

MERR FUND OPERACIONI “MASKOKE”/ Policia sekuestron 1 ton kanabis, arrestohet ish-sulmuesi spanjoll… (FOTO)

Delo.autor

MNCHESTER CITY-SHEFFIELD/ Guardiola kërkon të ringjallë shpresat (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment