Futboll Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Bedri Greca firmos me klubin nga Kosova…

Nuk ka më dilema, ish-futbollisti i Tiranës, Bedri Greca, është zyrtarisht futbollist i Gjilanit në kampionatin kosovar.

Greca lë kështu Tiranën, pas një sezoni ku ka luajtur titullar, duke iu bashkuar skuadrës së Gentjan Mezanit.

Ai është lojtari i pestë që largohet nga Tirana, pas Atingës, Sentamusë, Mavejesë, Oduamadit.

Greca ka pasur edhe një ofertë konkrete nga Teuta, por tashmë ka firmosur me klubin kosovar.

Related posts

E PABESUESHME/ “Ylli” i Polonisë pëson një dëmtim qesharak duke rrezikuar Botërorin…

Sadik.Autor

ZYRTARIZIM HUMAN/ Perez nënshkruan me djalin e Antonio Reyes

Delo.autor

ARSENAL-SOUTHAMPTON/ Granit Xhaka dhe Mustafi janë titullarë në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment