Futboll Sport

Conte takim me drejtuesit e Interit për merkaton/ Ja cilët do largohen dhe blerjet e reja

Drejtuesit e skuadrës së Interit, duke filluar nga Giuseppe Marotta, te Piero Ausilio, Javier Zanetti, trajneri Antonio Conte dhe mjeku Volpi, u mblodhën të gjithë bashkë në zyrat e klubit.

Siç raporton “Sky Sport”, në qendër të bisedës ka qenë merkatoja, teksa janë vendosur piketat për sezonin e ardhshëm, si dhe janë evidentuar pikat fikse të ekipit, ashtu si edhe lojtarët që mund të sakrifikohen.

Cikalleshi: I lumtur për fitoren, skemën e vendos trajneri!
Një vend të veçantë në diskutim ka zënë edhe Mauro Icardi, ndërsa Conte u ka theksuar drejtuesve se mund të marrin në konsideratë ofertat në drejtim të Radja Nainggolan dhe Ivan Perisic.

Sa i përket merkatos në hyrje, drejtuesit kanë analizuar edhe situatën aktuale të operacioneve në zhvillim dhe i kanë premtuar Contes se brenda pak ditësh do të mbyllet negociatat për afrimin e Edin Dzekos dhe Nicolo Barrelës.

Related posts

NDRYSHIMI PAS LARGIMIT TË CR7/ Benzema merr frymë: Tani nuk jam violinë e dytë

Delo.autor

SKANDALI/ Skuadra italiane përdor ADOLESHENTE gjysmë të zhveshura, akuzohet për… (FOTO)

Isa.Autor

FOTOJA QË BËRI XHIRON E BOTËS/ Ju kujtohet TIFOZI i famshëm i Messit? E pabesueshme çfarë i ka ndodhur sot

Isa.Autor

Leave a Comment