Gossip

GEORGINA RODRIGUEZ SHKËLQEN NË TRIBUNË/ Shikoni si e feston suksesin e Ronaldos (FOTO)

Kristiano Ronaldo nuk njeh limite dhe i shton një tjetër trofe të rëndësishëm karrierës së tij, duke triumfuar në edicionin e parë të Ligës së Kombeve.

xheorxhin666

Ylli portugez i Juventusit është gjithnjë vendimtar dhe pak rëndësi ka për të nëse luan në klub, apo në kombëtare.

Xheorxhina

Pas fitores që Portugalia arriti në finale ndaj Holandës, në qendër të vëmendjes përfundoi gjithashtu edhe bashkëshortja e CR7-ës, Xheorxhina Rodrigez.

Xheorxhina7

Modelja bukuroshe u fokusua nga kamerat teksa po festonte në tribunën VIP, me një gotë verë të bardhë.

Related posts

SULMUESI MË I KEQ/ Ja si po e vuan tashmë dënimin e tij… (FOTO)

Delo.autor

“AS UNË AS AJO”/ Laura Cremaschi në një lidhje me Theo Hernandez? Erjona mohon gjithçka (FOTO)

Delo.autor

DOLËN POZITIVË 9 DITË MË PARË/ Ja rezultati i testit të dytë të tenistit Djokovic dhe bashkëshortes

Delo.autor

Leave a Comment