Futboll Seria A Sport

DEL NË SHITJE YLLI ARGJENTINAS/ Icardi refuzohet nga presidenti i Napolit

Një pretendent më pak për të marrë shërbimet e Mauro Icardit. Nëse Roma u refuzua nga vetë sulmuesi i Interit, Napoli nuk do të jetë më një opsion për të ardhmen e numrit 9 zikaltër, i cili është nxjerrë në shitje.

Në një intervistë për mediat, vetë presidenti i klubit të kaltër ka theksuar se nuk ka asnjë shans që Napoli të blejë Icardin, ndërkohë De Laurentiis ka lënë gjithçka të hapur në lidhje me afrimet e mundshme të James Rodriguez nga Reali i Madridit dhe Lozanos nga PSV Eindhoven.

Tashmë për të ardhmen e Mauro Icardit, opsioni i vetëm në Itali mbetet Juventusi.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Liverpool-Norwich, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 4-0

Delo.autor

UEFA RRIT shpërblimet për Ligën e Kombeve, ja sa mund të arkëtojë SHQIPËRIA

Isa.Autor

DHUROI SPEKTAKËL ME KLUBIN E RI NË SPANJË/ Barcelona do ta kishte zili golin e ish-sulmuesit të Realit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment