Europa League Futboll Sport

HIDHET SHORTI/ Ja kundërshtari i Teutës në Europa League

Sot në orën 15:30 në Nion të Zvicrës është hedhur shorti që përcakton çiftet e turit të parë të Europa Leagues.

Teuta do të përballet me skuadrën letoneze të Ventspils.

Ndeshjet e para do të luhen më 11 korrik, ndërsa ato të kthimit më 18 korrik.

Related posts

TRAGJIKE/ Tronditet Italia, ndërron jetë ish-futbollisti i njohur i skuadrës…

Isa.Autor

NUK DO TA BESONI/ Ja çfarë bën tifozi pas çdo humbje që pëson ekipi i zemrës (VIDEO)

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Real Madrid ka kryer një tjetër transfertë të bujshme. Ja emri dhe rroga

Delo.autor

Leave a Comment