Europa League Futboll Sport

HIDHET SHORTI/ Ja kundërshtari i Laçit në Europa League (FOTO)

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti që përcakton çiftet e turit të parë të Europa Leagues.

Kukësi do të përballet me skuadrën hungareze të Debrecenit të cilët më parë kanë eliminuar Skënderbeun.

Teuta do të përballet me skuadrën letoneze të Ventspils, ndërsa Laçi ka “peshkuar” Hapoel Bersheva

Ndeshjet e para do të luhen më 11 korrik, ndërsa ato të kthimit më 18 korrik.

Related posts

U FTUA sërish nga PANUCCI/ Klubi italian bëhet krenar për emrin e lojtarit KUQEZI (FOTO)

Isa.Autor

“EKZEKUTUESIT” E SERIA A/ Dy shqiptarë “BËJNË LIGJIN” me faullet e shkaktuara

Delo.autor

Chelsea dhe Barca interesohen për mesfushorin e Juventusit

Sadik.Autor

Leave a Comment