Gossip

I JEP FUND BEQARISË/ Prej 3 vitesh lidhje, Cedric Soares martohet me bukuroshen SEKSI (FOTO)

Cedric Soares mbrojtësi i Interit i cili sezonin e ardhshëm do të rikthehet te Southampton pasi drejtuesit zikaltër kanë vendosur të mos aktivizojnë të drejtën e blerjes që kanë patur në marrëveshje në momentin e huazimit të tij, i ka dhënë fund beqarisë pasi është martuar me të fejuarën e tij Filipa Brandao. Bukuroshja seksi dhe futbollisti portugez janë një lidhje që prej vitit 2016-të dhe sëfundmi kanë lidhur kurorë.

Related posts

DASMA E ELSEID HYSAJ/ Odise Roshi sapo publikoi memontet më pikante të dasmës (FOTO)

Delo.autor

“Nëse Ronaldo transferohet te Juventusi, do publikoj fotot nudo”, bukuroshja shqiptare “çmend” rrjetin

Isa.Autor

NXORRI SKANDALIN E PËRDHUNIMIT TË CR7/ “Pirati” i Football Leaks: Nuk dal gjallë nga burgu

Delo.autor

Leave a Comment