Gossip

KA MARRË PJESË NË “MISS AMERICA”/ Prezantuesja SEKSI që po NXEH akoma më shumë VERËN (FOTO)

Leila Kraja, e njohur si Lei, është figurë në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më parë për të kishim dëgjuar se ka marrë pjesë në “Miss America”.

lei kraja6

Aktualisht ajo po drejton suksesshëm emisionin “Sambar”.

lei kraja5

Lei ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, por rikthimi në Shqipëri, përveçse me sfidën e televizionit, e përballi edhe me një famë të madhe në rrjete sociale, ku vetëm në “Instagram” bukuroshja numëron 125 mijë ndjekës, të destinuar të rriten gjatë verës me shtimin e postimeve të Leit nëpër plazhe.

lei kraja4lei kraja3lei kraja2lei kraja

PANORAMASPORT.

Related posts

Ronaldo tradhtar! Mesazhe erotike modeles angleze (FOTO)

Q.Autor

Modelja që luan futboll akuzon Sampaolin: Me Ikardin në fushë, do të fitonim

Sadik.Autor

“NA LA PA FRYMË”/ E fejuara e Ljajiç “rikthen” VERËN në rrjetet sociale (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment