Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

KËRKOHET NGA SHUMË KLUBE EUROPIANE/ Werder Bremen ka një surprizë për Rashicën

Rashica duket se është në planet afatgjata të klubit Gjerman.

Skuadra e Werderit ka bërë disa ndryshime në klubin e saj dhe pjesë e këtyre ndryshimeve ka qenë dhe lojtari kosovarë.

Numri në fanellën e Rashicës do të jetë ajo me nr.7, dhe jo më ajo me nr.11, kjo gjë është bërë publike në faqen zyrtare të Werder Bremenit.

Nr.7, në botën e futbollit tashmë po e preferojnë yjet më të mëdhenj dhe Rashica mund të themi se i ka  aftësitë për të qenë një nga më të mirët.

Related posts

Nga goli i Kualjarelës tek ai i RONALDOS dhe Del Pieros, ja PERLAT me thembër (VIDEO)

Isa.Autor

TIFOZËT E THËRRASIN/ “Timo Verner bir k…”: I urryeri i Gjermanisë zbulon të ardhmen

Isa.Autor

Statistikat “provokojnë” Mesin, finalja sipas llogarive pritet të jetë Brazil-Gjermani

Sadik.Autor

Leave a Comment