Futboll La Liga Sport

LEGJENDA E REAL MADRID TALLET ME BUSQUETS/ Iker Casillas bën shaka: Paske trup të turpshëm… (FOTO)

Iker Casillas ka bërë shaka me Sergio Busquetsin në një fotografi të mesfushorit të Barcelonës në rrjetin social Instagram.

Cristiano Tello ka postuar një fotografi bashkë me ish-bashkëlojtarin e tij Sergio Busquets gjatë pushimit veror dhe pyeti se kush kishte marrë më shumë rreze dielli.

“Busquets paska trup të turpshëm!” u përgjigj ish-portieri legjendar i Real Madridit dhe Spanjës, Casillas.

“Tani mund ta lironi frymën”, shkroi Iker Muniain.

Related posts

“RRAHMANI MJESHTËR I TOPAVE, STRAKOSHA NË FORMË”/ Ja si vlerësohen shqiptarët tek ekipet e tyre në Serie A

Delo.autor

PAS ZYRTARIZIMIT TEK ATLETICO MADRID/ Prezantohet Dembele: Një sfidë e madhe për mua. Idhulli im është…

Delo.autor

FAZA PËRGATITORE/ Mourinho beson tek Kumbulla, e aktivizon titullar në ndeshjen me Sevilla-n

Delo.autor

Leave a Comment