Futboll Sport

Mourinho mërzitet me klubet: Dua të drejtoj një përfaqësuese

Jose Mourinho ka hedhur dritë për planet e tij të ardhshme, duke zbuluar se ai e sheh veten duke u bërë trajner i një ekipi kombëtar dhe jo i një klubi tjetër.

Ish-trajneri i Manchester United ka qenë pa ekip pasi u shkarkua nga ‘Djajtë e Kuq’ në dhjetor të vitit 2018 dhe kohët e fundit u shfaq si analist për transmetuesin beIN SPORTS.

Në një intervistë të transmetuar nga “Eleven Sports”, 56-vjeçari zbuloi se ende ka dëshirën për të marrë sfida të reja në botën e menaxhimit,

 

Related posts

CUTRONE “FËRKON DUART”/ “Golden Boy” zbulon pesë finalistët, kërkohet pasardhësi i Mbappe

Isa.Autor

KOSOVË-MALI I ZI/ “Shpërthen” festa në Prishtinë, Rrahmani shënon për “Dardanët” (VIDEO)

Delo.autor

NUK PO SHKËLQEN/ Trajneri i parë zbulon sekretet e RONALDOS, Allegri duhet që ta…

Isa.Autor

Leave a Comment