Futboll Sport

NA KUJTOI BOTËRORIN/ Xhaka shënon dhe feston me shqiponjë

Granit Xhaka ka arritur të shënojë për skuadrën e tij në miqësoren kundër Milot Rashicës.

Ylli i Arsenal shënoi për të barazuar rezultatin në 3-3.

Granit Xhaka pas golit iu dhuroi një moment emocionues të pranishmëve në ‘Fadil Vokrri’, duke festuar me shqiponjë.

Related posts

BARAZIMI NË PAQE ME “ZONJËN E VJETËR”/ Presidenti i Fiorentinës bën krahasimin: Ribery luajti më mirë se CR7…

Delo.autor

PERIUDHA E TIJ KUQEZI/ Gattuso: Ky Milan nuk vdes kurrë!

Isa.Autor

ISHTE VUAJTJA E FUNDIT PËR…/ Ja si e fitoi Manchester Unitedi bastin e madh të janarit

Delo.autor

Leave a Comment