Futboll Seria A Sport

“NDRYSHON LËKURË” PËR SEZONIN E RI/ Inter prezanton fanellën e dytë, ja ngjyra e çuditshme (FOTO)

Interi ka prezantuar ditën e sotme fanellën e dytë, teksa ka surprizuar me ngjyrën.

Zikaltrit kanë hequr dorë nga fanella e bardhë, e cila ishte shndërruar vitet e fundit në tradicionale, teksa sezonin e ardhshëm skuadra nga Milano do të mbajë veshur në transfertë, një fanellë me ngjyrë mente, e thyer nga nuanca të zeza dhe ngjyrë gold.

“E frymëzuar nga eleganca e Milanos dhe ngjyra e stolave ku qëndrojnë ultrasit e Interit në San Siro”, shkroi klubi zikaltër në prezantim, ku ishte përzgjedhur Lautaro Martinez dhe Milan Skriniar.

Related posts

LAJM I MIRË/ Skocia publikon listën anti-Shqipëri, dy mungesa të rëndësishme (FOTO)

Isa.Autor

NË PRAG TË NDESHJES CHAMPIONS NDAJ BARCELONËS/ Van Dijk “kërcënon”: Kemi një ekip të mirë për ta…

Delo.autor

“ËSHTË I QETË DHE…”/ Wanda Nara zbulon të ardhmen e Mauro Icardit

Delo.autor

Leave a Comment