NUK HARRON KURRË REFLEKSET/ Zinedine Zidane dhuron spektakël, shikoni çfarë bën francezi (VIDEO)

Pasi mbylli sezonin me Real Madridin, Zinedin Zidan tashmë është me pushime, dhe pas pak kohësh do të nisë përsëri përgatitjet për sezonin e ri.

47-vjeçari është duke shijuar pushimet e tij por mesa duket ai e ka të pamundur për tu ndarë nga futbolli. Ai po merr pjese në një turne mini-futbolli i cili është për bamirësi, dhe luajnë futboll me nga 5 lojtarë në skuadër. Në skuadrën e tij tekniku ka 3 djemtë e tij, dhe nipin , që formojnë skuadrën e quajtur Madrid.

Së fundmi ata luajtën një ndeshje kundër 5 femrave, ky spektakli nuk mungoj. Ndërkohë që rezultati ishte 3-5 në favor të francezit, pikërisht ai në atë moment fillon të dhurojë spektakël, duke e ngritur topin me finte, përballë kundërshtares së tij.