Futboll Premier League Sport

OFERTË “GALOPANTE” VJEN NGA KINA/ Ylli i Chelseat bën refuzimin e paimagjinueshëm

Një ofertë e çmendur për brazilianin William ka ardhur nga Kina. Plot 130 milion euro për tre vite për të luajtur me Shangai Greenland Shenhua. Por kjo ofertë është refuzuar nga ky i fundit.

Lojtari është duke negociuar rinovimin e kontratës me Chelsea-n, pasi marrëveshja aktuale mbaron në 30 qershor të vitit 2020. Ky është një shembull se jo të gjithë lojtarët luajnë për para por disa prej tyrë preferojnë në nivele të larta qe të kenë më shumë mundësi për të fituar trofe.

Related posts

Krahasimi me Ronaldo dhe Pele, ja si përgjigjet Neymar…

Sadik.Autor

TRAJNERI I REAL MADRID SOLARI/ Benzema është i jashtëzakonshëm

Isa.Autor

Arsenali në avantazh ndaj Crystal Palace, Mustafi autor i golit (VIDEO)

Q.Autor

Leave a Comment