Futboll Gossip Sport

PAS DASMËS MADHESHTORE/ Elseid Hysaj poston PAMJET nga pushimet me…

Dasma që do mbahet mend kete vere eshte padyshim ajo e futbollistit të Kombëtares Elseid Hysaj me partneren e tij Fiorenza Lestakaj, të cilët kanë dhe një djalë së bashku.

Pak ditë nga kurorëzimi, Elseid Hysaj duket se ka filluar pushimet me familjen e tij nga postimet e fundit të publikuar në “Instagram”.

Related posts

PËRBALLJA LIVERPOOL-NAPOLI/ Flet legjenda Gullit: Goli i Mertens do anulohej, nëse Van Dijk do kishte…

Delo.autor

LIVE/ Tirana-Luftëtari, Gjirokastritët ngushtojnë rezultatin

Delo.autor

BËN GJESTIN E MADH/ Ish-presidenti i Interit dhuron shifrën e “çmendur” për luftën ndaj Koronavirus

Delo.autor

Leave a Comment