Futboll Premier League Sport

PASI MBAROI FINALJA/ Ja pse Mourinho dhe Wenger hutohen dhe harrojnë studion

Champions League sapo ka mbaruar dhe fituesi është shpallur Liverpool! Në studion televizive të BEIN Sports, Jose Mourinho dhe Arsene Wenger duhet të analizojnë finalen, por kënga në stadiumin “Wanda Metropolitano” sapo ka nisur në rradhët e tifozëve “reds”.

Pikërisht në atë moment, “Special One” dhe ish-trajneri i Arsenalit, ndalojnë së komentuari dhe kthejnë kokën nga stadiumi, te tifozeria e kuqe, teksa këndon “You Never Walk Alone”.

“Kjo është më e bukur nga sa mund të them!”, shprehet portugezi, ndërsa ndjek me theksin e tij francez Wenger, “kjo është unike!”.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja “Euro 2020” Zvicër-Gjibraltar, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 3-0

Delo.autor

DONNARUMMA analizon “DJALLIN”/ Dua CHAMPIONSIN, ky MILAN do FITOI…

Isa.Autor

“SHPËRTHEN” NË STOLIN E REZERVAVE/ Sadio Mane nervozohet me Salah se përse nuk ia pasoi topin, ja momenti (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment