Ekskluzive Futboll Seria A Sport

PHOTO OF THE DAY/ Messi “fëlliq” Agueron. Ndërkohë që pi çajin, “pleshti”…

Kjo është një nga mundësitë e fundit që mund të fitojë me Argjentinën trofeun Copa America i cila fillon më 15 Qershor. Lionel Messi është në grumbullim me Kombëtaren argjentinase, duke bërë përgatitjet e fundit.

Mirëpo , Messi është bere sot qendra e dites teksa ka postuar një foto selfie në rrjetin social “Facebook” me Sergio Agueron i cili po fle gjumë kur “pleshti” është akoma zgjuar.

Nuk kanë munguar as komentet nga ish shokët e skuadres së Messit, Neymar dhe Dani Alves të cilet e kane trajtuar foton me humor.

“Duke pirë çaj me mikun tim”, ka shkruar Messi.

/Alpesport.al

Tomando mates con mi compañero de pieza Sergio Aguero.Drinking some mate tea with my roommate.- LIO

Gepostet von Leo Messi am Mittwoch, 12. Juni 2019

Related posts

TËRBOHEN NË SPANJË: Xhaka i “zhduk” topin BALE, tifozët të pakënaqur me uellsianin (VIDEO)

Isa.Autor

TË GJITHË PRESIN REVANSHIN E MCGREGOR/ Khabib zyrtarizon duelin e radhës, ja kur do të zhvillohet (FOTO)

Delo.autor

Lista e Champions League e Juventus, Allegri përjashton gjermanin

Q.Autor

Leave a Comment