Gossip

PO SHIJON PUSHIMET/ Mohamed Salah “godet” sërish, pas Championsit… një peshk (FOTO)

Mohamed Salah po shijon pushimet pas një sezoni sfilitës që e pa fitues të Ligës së Kampionëve.

Salah2

Egjiptiani siç duket në foto është në formë fantastike, teksa gjuetia i ecën mbarë.

Salah1

Ai ka postuar në rrjete sociale një peshk ton thuajse një metër të gjatë, çka përbën edhe gjahun e tij më të fundit, sigurisht pas trofeut të Champions-it.

Momo

Related posts

ANDI LILA FESTOI DITËLINDJEN/ Ilda Bejleri publikon foton dhe emocionon me fjalët: Je unik në…

Delo.autor

JOSHËSE DHE MAHNITËSE/ Oriana Sabatini, “MUZA” e re e Paulo Dybalas (FOTO)

Isa.Autor

NXORRI SKANDALIN E PËRDHUNIMIT TË CR7/ “Pirati” i Football Leaks: Nuk dal gjallë nga burgu

Delo.autor

Leave a Comment