Gossip

PREZANTUESJA “NDEZ” FANSAT/ Bukuroshja SEKSI shfaqet në pishinë me simbolet e Juventus (FOTO)

Monika Soma njihet për dashurinë që ka për futbollin dhe sidomos për ngjyrat bardhezi, pasi prezantuesja televizive është një tifoze e zjarrtë e Juventusit.

Duket se bukuroshja e ka shumë të vështirë të qëndrojë larg simboleve të kampionëve të Italisë. Së fundmi, Monika shfaqet duke u relaksuar në një pishinë, ku mban veshur rroba banje me logon e gjigantëve italianë.

fbgfhgPrzantuesja6669966 666 Przantuesja Italiane

Related posts

I DHA FUND BEQARISË/ Martohet sportisti i njohur shqiptar, pamjet nga dasma madhështore (FOTO)

Delo.autor

(FOTO) Zbulohet arsyeja përse Paul Pogba mbante maskë

Q.Autor

RIKTHEHET NË BARCELONË ME FAMILJEN E TIJ/ Messi i jep fund pushimeve në Karaibe

Delo.autor

Leave a Comment