Futboll Gossip Sport

E BUJSHME/ Barbora paraprin Shkrinjarin dhe shijon diellin e Barcelonës (FOTO)

Barbora, partnerja e mbrojtësit zikaltër Milan Shkrinjar, ka paraprirë lojtarin dhe skuadrën për t’i dedikuar vetes disa momente relaksi në qytetin spanjoll.

SPORT-PREVIEW-SKRINIAR

Më pas në rrjetet sociale ka publikuar disa fotografi me kostum për kënaqësinë e ndjekësve.

Related posts

Neymar i pashpirt, kështu veproi me rastin e vdekjes se Hawking

Q.Autor

Bonucci gjithmonë e më LARG Milanit, Gattuso jep lajmin e HIDHUR për kuqezinjtë

Isa.Autor

ÇFARË PO NDODH/ Futbollistët e MILANIT lënë Italinë, MANCINI kapet pas…

Isa.Autor

Leave a Comment