Futboll Seria A Sport

SARRI ZBARKON NË TORINO/ Por me vete mban të shkruar… “Alegrin” (FOTO)

Mauricio Sarri ka zbarkuar në Torino ditën e sotme. Trajneri i ri i Juves, ka zbarkuar në aeroportin “Kasele”, ndërsa nesër do të prezantohet zyrtarisht në orën 11 të paradites.

C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image

Por, ajo që ka rënë në sy në mediat italiane, të cilat ishin të pranishme në momentin e uljes së avionit në aeroport, ishte veshja e teknikut.

C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image

Sarri kishte veshur një këmishë blu, mbante syze, dhe në dorë një çantë, ku dallohej shkrimi “Allegri”. Por në fakt, nuk bëhet fjalë për Masimilianon, ish-trajnerin e Juves që u largua në fund të këtij sezoni, opr për shtëpinë e modës “Allegri”, markë nga e cila mund të jetë çanta e Sarrit.

C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_4_image

C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image

C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_8_imageC_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_7_imageC_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_6_imageC_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_5_image C_29_fotogallery_1025818__ImageGallery__imageGalleryItem_3_image

 

Related posts

MODELJA DEL BLLOF/ Ronaldo u relaksua pranë pishinës ditën që dyshohet se e përdhunoi Mayorgan (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

PLAS TEK MAN UNITED/ Klubi dhe lojtarët dalin kundër Mourinho, ata kërkojnë…

Isa.Autor

GENOA-MILAN/ Formacionet zyrtare, Gatusso vjen me surpriza në sulm

Q.Autor

Leave a Comment