Boks MMA Sport Të tjera

SPEKTAKOLARE NË “MMA”/ “Knock-out” si ky ia vlen të shikohet disa herë (VIDEO)

Juan Archuleta nuk njeh rival në ring.

Ylli i MMA-së ka thelluar rekordin e tij të fitoreve, duke regjistruar një nga knock-out më spektakolare në botën e ringut. Gjithë këtë e bëri përballë ish-kampionit të Bellator, Eduardo Dantas në Madison Square Garden.

Edhe pse u vu përballë grushtave të kundërshtarit, Juan nxori nga thellësia e teknikës së tij një goditje vdekjeprurëse, e cila e hodhi në tokë Dantas, për tu dorëzuar më pas.

Related posts

ÇMEDURIA E MERKATOS/ Barcelona dhe Arsenal bëjnë gati një shkëmbim të bujshëm

Isa.Autor

Borussia Dortmund nënshkruan me mbrojtësin e Juventus!

Sadik.Autor

ZIKALTËRIT NË DELIR/ VIDAL arrin marrëveshjen personale me INTERIN

Isa.Autor

Leave a Comment