Futboll Sport

SUPER GOL NGA MESI I FUSHËS/ Çmenduria e vitit ndodh në minutën e 93, ja “magjia” (VIDEO)

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar në gjysmëfinalen e Kupës së Malajzisë në ndeshjen mes Pahang dhe Perak.

Në minutën e 93’ ishte Herold Goulon i cili shënoi një gol të çmendur nga mesi i fushës.

Trajektoria e topit ishte aq e çuditshme saqë as portieri nuk po kuptonte çfarë po ndodhte, ndërsa topi befasisht u ndal në rrjetë.

Pa dyshim ky është goli më i bukur në karrierë i Gulon:

Related posts

LIVE U-19/ Sllovaki-Shqipëri: Shpërfytyrohet Kombëtarja, dy gola për 2 minuta (VIDEO)

Isa.Autor

Franca gati të prekë lavdinë, ja “rrugëtimi” për 90 vite i “Gjelave” deri në Rusi (FOTO)

Isa.Autor

PRAPASKENA/ Zidane telefonon Mourinhon, portugezi gjithnjë e më larg MAN UNITED

Isa.Autor

Leave a Comment