Futboll Kategoria Superiore Sport

ZYRTARE/ Teuta konfirmon të ardhmen e Shkëmbit, ja vendimi që merr

Bledi Shkëmbi konfirmohet në stolin e Teutës për sezonin e ardhshëm duke rinovuar kontratën.

Korçari do të vazhdojë të drejtojë Teutën edhe sezonin tjetër, pasi këtë vit arriti objektivin, që ishin Kupat e Europës.

Lajmin e konfirmojnë drejtuesit e klubit të Teutës, të cilët besojnë te Shkëmbi dhe te puna që ka bërë ai.

Kështu durrsakët, nuk kanë kohë për të humbur dhe do të nisin menjëherë nga puna për t’u përgatitur sa më mirë për ndeshjet deçizive të Europës.

Mësohet se edhe dëshira e Shkëmbit ishte të vazhdonte projektin që nisi me “Djemtë e Detit”.

Related posts

Erdhi pa Kupën e Botës në shtëpi, por Kroacia fiton zemrat e të gjithëve me aktin e fundit

Isa.Autor

LËVIZJET E PARA NË MERKATON E KLUBIT/ Një shqiptar për 11 milion euro te Interi i Kontes, pritet zyrtarimi

Delo.autor

Futbollistët më të ndjekurit në Instagram janë gjithashtu… më të mirët?

Isa.Autor

Leave a Comment