Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

“ÇMENDURIA” E FUNDIT/ Ja si do të duken “pleq” Xhaka dhe Shaqiri (FOTO)

Po vazhdon çmenduria e rrjeteve sociale që parashikon se si do të duken personalitetet pas disa vitesh.

Federata e Futbollit të Zvicrës ka bërë provën duke publikuar fotografitë se si mund të duken yjet e saj.

Xhaka e Shaqiri në bazë të aplikacionit pritet të jenë pleq “simpatik”.

Related posts

MË SHUMË NDESHJE, MË SHUMË SHOW/ UEFA prezanton Championsin e ri

F.autor

Lazio – Roma, derbi i përjetësisë luhet për Championsin

Sadik.Autor

VIJON “TË VUAJË” TEKNIKU FRANCEZ/ Zidane lë jashtë skuadrës për ndeshjen ndaj Osasunas 3 yjet…

Delo.autor

Leave a Comment