Gossip

DËSHTOI ME ARGJENTINËN NË COPA AMERICA/ Messi shijon pushimet së bashku me familjen (FOTO)

Argjentinasi Lionel Messi, ka vendosur që të pushoj pas një sezoni tepër të lodhshëm, ku përjetoj dhe një dështim me kombëtaren e tij, pasi nuk arriti të fitonte Coppa America.

Ai së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij po shijojnë pushimet në një vend që ata nuk kanë dashur ta zbulojnë.

Kjo u pa pasi, bashkëshortja e tij Antonela, në llogarinë e saj në Instagram, postoi një foto të familjes pa na e zbuluar se ku ndodhen. “Në një parajsë me ta” ishte ajo çfarë shkruante Antonela duke na e lenë enigmatik vendin se ku ndodhen.

Related posts

PASION I MADH PËR MILANIN/ Miss Europa mahnit tifozët kuqezi më pozat e fundit superseksi (FOTOT)

Delo.autor

ISH-E DASHURA E CR7/ Irina Shayk relaksohet në Miami, mahnit fansat me të pasmet (FOTO)

Delo.autor

SHFRYTËZON HYRJEN NË “BIG BROTHER”/ Motra e Icardit sulmon: Në vëllai im nuk do ishte futbollist, Wanda kurrë…

Delo.autor

Leave a Comment