Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA ITALIA/ Presidenti i Napolit gati 60 milion euro për yllin “Zikaltër”…

Situata e Mauro Icardit është akoma e turbullt, Inter kërkon ta shesë, skuadra e juventusit është preferenca e lojtarit, por nga ana tjetër Aurelio De Laurentis, e dëshrion me patjetër sulmuesin tek skuadra e tij si një dhuratë për trajnerin Carlo Ancelotti.

Dhe ai e ka përgatitur planin që ta bindi argjentinasin që t’i bashkohet skuadrës së Napolit.

“Sportmediaset” raporton se sot do të mbahet një takim midis De Laurentis dhe agjentes së lojtarit Wanda Nara. Presidenti i Napolit ka gati 60 milion euro për Interin dhe një kontratë 5-vjeçare me një pagë 8 milion euro në sezon për Icardin.

Related posts

Sulmuesi i Tiranës hedh pas krahëve skandalin seksual, e thërret kombëtarja

Q.Autor

(VIDEO) Liverpool barazon shifrat ndaj Leicester, Salah ‘luan’ me mbrojtësit

Q.Autor

REVOLUCION TEK INTERI/ Presidenti i klubit “Zikaltër” përgatit të projektin e së ardhmes…

Delo.autor

Leave a Comment