Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Inter “thur” plane për ta larguar, por Icardi mendon ndryshe

Mes Icardit dhe drejtuesve të Inter marrëdhëniet janë acaruar së tepërmi.

Skuadra “zikaltër” njoftoi se me anë të një marrëveshje me sulmuesin, ai do të largohej nga grumbullimi i klubit në Lugano të Zvicrës, dhe do t’i bashkohej asaj vetëm kur të kthehej në Milano.

“La Repubblica” raporton se Icardi është irrituar jo pak nga ky vendim që e ka bërë të largohet nga stërvitja. Media italiane raportojnë se Icardi ka “kërcënuar” drejtuesit e Interit.

“Do të qëndroj këtu edhe dy vite, do të marr pagën time dhe nuk do të lëviz” raportohet të ketë thënë ish-kapiteni para se të largohej nga stërvitja e Interit.

Related posts

NGA LIVERPOOL TEK BARCELONA/ Ja si do të luanin sot ekipet e mëdha të futbollit europian

Delo.autor

BARAZIMI ME PARMËN/ Gatusso i “lënduar” IRONIZON: Ndoshta nuk jam aq i mirë sa…

Delo.autor

Në vitin 2000, Gaddafi ishte shumë pranë blerjes së Manchester United

Q.Autor

Leave a Comment