Futboll Seria A Sport

ËNDËRRON TË FITOJË CHAMPIONSIN ME INTER/ Milan Skriniar optimist: Ka ardhur koha që ta mposhtim…

Milan Skriniar, është rikthyer tek skuadra e Interit, për të filluar përgatitjet për sezonin e ardhshëm.

Skriniar u shpreh se ndjehet shumë optimist pas ardhjes se Contes, si trajner.

24-vjeçari duke folur për mediat italiane, ka thënë se ëndërron të fitojë Ligën e Kampioneve me Inter, ndërsa ndër të tjera shtoi se ka ardhur koha që t’i japim fund dominimit të Juventus.

“Ka ardhur koha për të fituar. Kur ke të veshur bluzën e Inter, nuk të bën punë vendi i dytë. Ëndrra ime është të fitoj Ligën e Kampionëve me Inter, tha Skriniar.

“Juventus ka dominuar për tetë vite, ka ardhur koha që ta mposhtim, përfundoj lojtari sllovak.

Related posts

Sot luhet Angli-Kroaci/ Shihni gjesti që bën presidentja kroate me kryeministren britanike (FOTO)

Isa.Autor

Nis pjesa e dytë. Balaj merr vendin e Roshit, shiriti i kapitenit i kalon Mavrajt

Sadik.Autor

Milan arrin marrëveshje me Palmeiras, Gomez e refuzon dhe ‘acaron’ më tej situatën

Q.Autor

Leave a Comment