Gossip

ËSHTË MË NË FORMË SE KURRË/ Bukuroshja SEKSI “HARRON” Briatoren, shijon pushimet në Marmi (FOTO)

Elisabetta Gregoraci është më në formë se kurrë dhe kjo konfirmohet nga fotot më të fundit që ka shpërndarë në rrjetet sociale të saj.

Ish e dashura e Flavio Briatores, aktualisht “single” është duke shijuar pushimet në Forte Dei Marmi. 38 vjeçarja, plot 30 vite më e re se Briatore, qëndroi përreth 11 vite në marrëdhënie me të.

 

Related posts

Izabel Goulart, festoi për Brazilin, por ngushëlloi Kevin Trapp! (FOTO)

Sadik.Autor

“GËZUAR DITËLINDJEN, BABI MË…”/ Vajza e Michael Schumacher uron për 50 vjetor (FOTO)

Delo.autor

Nga ajo e Messi-t tek ajo e CR7, ja kush fiton më shumë me një postim

Q.Autor

Leave a Comment