Futboll Sport

ËSHTË SHUMË PRANË LARGIMIT NGA INTER/ Trajneri Conte nuk e grumbulloi në ekip, shikoni çfarë bën Icardi (FOTO)

Mauro Ikardi është shumë pranë largimit nga Inter, për shkak se i është bërë e qartë se nuk është në planet e Kontes.

Tekniku italian nuk e përfshiu 26-vjeçarin në skuadrën e tij, për përgatitjet parasezonale, që zikaltërit do t’i zhvillojnë në Azi. Dëshira e argjentinasit është të qëndrojë tek Interi, por nuk janë i të njëjtit mendim drejtuesit, të cilët nuk e duan sulmuesin në skuadrën e tyre.

djdf

Ikardi kërkon ta heqë mendjen nga situata aktuale, dhe nëpërmjet një postimi në “Instagrami”, ai shfaqet duke u argëtuar në det me familjen tij.

icardi

Këto janë ditë të nxehta për sa i përket të ardhmes së yllit argjentinas, por ai vendos që t’i marrë me qetësi.

Related posts

Në Lituani blejnë me “Wikipedia”, por informacioni ishte fals

Q.Autor

“BOMBA” NGA ITALIA/ Donaruma te Juventusi me parametra zero. Mino Raiola nuk duron më

Delo.autor

TMERROHEN JUVENTINËT/ Arrogant që në start, Ronaldo mërzit tifozët BARDHEZI

Isa.Autor

Leave a Comment