Futboll Sport

HUMBJA E THELLË NDAJ ATLETICOS/ Bale shfaqet më i lumtur se nga rezultati

Reali i Madridit u turpërua me rezultatin e thellë 7 – 3 nga Atletico Madrid

Por humbja e thellë që pësoi  “Los Blancos”  nuk ia ka prishur aspak humorin Gareth Bale

Në çastin që Zinedine Zidane bëhet gati që ta aktivizoji uellsianin, ai shihet duke qeshur.

Ky moment është fiksuar nga mediat e huaja, kur Bale shfaqej shumë i lumtur edhe pse skuadra e tij po humbte.

Kjo ndodhi nuk duhet t’i ketë pëlqyer aspak trajnerit Zidane.

Related posts

PRAPASKENA/ Nedved bën pazar me Manchester Cityn për “YLLIN” e Juventusit

Isa.Autor

GODET PARTIZANI/ Prapaskenat me Çinarin dhe sulmuesi Fazli, të kuqtë mbeten në merkato

Isa.Autor

Transferimi i “çmendur” i merkatos/ Icardi do shkëmbehet me “yllin” spanjoll

Sadik.Autor

Leave a Comment