Futboll Seria A

Zhang jr: Po krijojnë shumë rrëmujë, por nuk do të na ndalin

Pas zhurmës së krijuar nga dorëheqja e Walter Sabatini, Steven Zhang ka larguar zërat e një largimit të mundshëm të pronarëve kinezë nga Inter: “Mendoj se disa njerëz nuk e kuptojnë se, pavarësisht rrëmujës që po krijojnë, nuk do të na ndalojnë të shkojmë përpara, të luftojmë, të përhapim pasionin tonë zikaltër në botë”.

Zhang jr, anëtar i Këshillit Drejtues të Inter-it dhe djali i pronarit Jindong, ka kërkuar që gjithë ambienti zikaltër të jetë i bashkuar: “Miq zikaltër, qëndroni të bashkuar, mos të demoralizohemi nga qëndrimet negative”.

Ai ka përfituar për t’i bërë urimet ekipit të moshave për fitoren e Viareggio Cup dhe, në prag të ndeshjes me Verona-n, ka shtuar: “Kush është gati për fundjavën? E di se do të jenë më shumë se 60 mijë interistë”.

Related posts

Kahn ‘pendohet’ që nuk u transferua tek United, ja çfarë thotë për Sir Alex Ferguson

Q.Autor

LEGJENDA RIVALDO: Ju tregoj XAVIN e ri të Barçës, 31 klube kundër REALIT…

Isa.Autor

DËSHTON TRANSFERIMI/ CANDREVA nuk dëshiron t’i bashkohet MONACOS

Isa.Autor

Leave a Comment