Futboll Seria A Sport

JUVENTUS VAZNDON TRADITËN E VJETËR/ Ja super formacioni me yjet që i ka transferuar falas (FOTO)

Juventus ka vazhduar me traditën e vjetër duke nënshkruar falas me yjet e futbollit botëror.

Kampionët e Italisë këtë verë kanë arritur marrëveshje me dy mesfushorë, (Adrien Rabiot nga PSG-ja dhe Aaron Ramsey nga Arsenal) të cilit kanë kaluar falas në Torino.

Por në vitet e fundit, Juventus jo pak lojtarë ka transferuar me kosto zero. Kujtojmë se me kosto zero te Juventus është transferuar edhe Paul Pogba dhe Andrea Pirlo.

Mediet e huaja kanë publikuar një formacion me lojtarët që Juventus i ka transferuar falas përgjatë këtyre viteve të fundit.

Related posts

CHAMPIONS/ Shtyllë dhe dy gola të shpejtë në Olympiacos-Tottenham, ja momentet pozitive (VIDEO)

Delo.autor

E PABESUESHME/ Gjesti i lojtarëve të IZRAELIT kundër SKOCISË bën xhiron e internetit (VIDEO)

Isa.Autor

“Problemi i Alves është rivali direkt, Cristiano Ronaldo!”

Q.Autor

Leave a Comment