Futboll Sport

DEBRECEN-KUKËSI/ Trajneri Gjoka zgjedhur më të mirët në këtë përballje (FORMACIONET ZYRTARE)

Kukësi luan ndeshjen e parë të turit të parë në Europa League, në transfertën hungareze përballë Debrecenit.

Trajneri Ernest Gjoka, me një grup të kufizuar lojtarësh, nuk ka bërë surpriza, dhe ka zgjedhur më të mirët në fushë, me pikë kryesore Shkurtajn në sulm.

19:00 | Debrecen-Kukësi

FORMACIONET

Debrecen: Nagi, Kusnir, Szatmari, Pavkoviks, Ferenczi, Shecsi, Haris, Tozser, Varga, Takaks, Trujiç. Trajner: Andras Herczeg.

Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Teqja, Rrumbullaku, Musolli, Limaj, Rroca, Ethemi, Rama, Shkurtaj. Trajner: Ernest Gjoka.

Capture1

PANORAMASPORT.AL

Related posts

Krahu i djathtë i Materazzit, njihuni me italianin e ri të Superiores

Sadik.Autor

​MAKINA E PRODHIMIT TË PARAVE/ Përfitimet marramendëse të Dortmundit nga shitja e goleadorëve

Delo.autor

I ka “lënë targën” MARADONËS/ Ylli i Napolit pozon me FERRARIN e tij të ri (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment