Gossip

MË PROVOKUESE SE KURRË/ Wanda Nara si një divë, ngjan me Jennifer Lopez (FOTO)

Wanda Nara është gati për një fundjavë të nxehtë në Ibiza. Bashkëshortja e Mauro Icardit vazhdon të shijojë pushimet bashkë me 5 fëmijët e saj. Fotoja e fundit që ajo ka shpërndarë në rrjetet sociale është shumë provokuese.

Parukieri i saj i ka bërë një kompliment të madh për pamjen e re. “Je njësoj si Jennifer Lopez” . Në fakt, Wanda në këtë foto ngjan një diva e vërtetë.

Related posts

POZA ME BIKINI/ Vajza e trajnerit Mihajlović “ngre temperaturat” në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

Georgina Rodriguez “lëshon bombën”/ Unë dhe Ronaldo do…

Sadik.Autor

Wanda-Icardi nuk përmbahen në rrjetet sociale

Sadik.Autor

Leave a Comment