Futboll Sport

MILAN-BENFICA/ Ish-milanisti ndëshkon “Kuqezinjtë” me pak fat, ja goli (VIDEO)

Në momentin më të mirë, teksa po dominonte me lojë dhe raste, Milani ka pësuar gol nga Benfica, ku ish-milanisti Adel Taarabt ka realizuar me godijte nga jashtë zone, por topi u devijua aq sa për të gënjyer Pepe Reina (i futur në vend të Donnarumma pjesën e dytë).

Related posts

MPOSHTET MILANI/ Humb në shtëpi përballë Fiorentinës

Isa.Autor

FIFA PUBLIKON RENDITJEN E RE/ Ja në çfarë vendi pozicionohen Shqipëria dhe Kosova (FOTO)

Delo.autor

SI T’I BËSH BALLË KORONAVIRUSIT? Bayern lufton COVID-19 me një “pije magjike”

Delo.autor

Leave a Comment